Služby

Mimo prodej pracovních oděvů nabízíme také potisk nebo vyšití log a názvů na zakoupené oděvy. 

Je libo logo, nebo název firmy třeba na montérky?

Výšivka, potisk oděvů

V dnešní době je běžnou praxí, že si firmy nechávají na pracovní oděvy pro své zaměstnance aplikovat své logo. Je už jenom na rozhodnutí managementu, jestli si logo nechají vyšít nebo potisknout. Mezi naše služby pro Vás, zákazníky, samozřejmé patří i možnost u nás nechat potisk či výšivku na oděvy aplikovat. Níže Vám ve stručnosti přiblížíme nejčastěji používané a námi nabízené technologie.

Při zadávání objednávky je důležité vhodně zvolit technologii, dodat náhled loga (nejlépe v digitální podobě), specifikovat barevné provedení, velikost a umístění loga. Na základě těchto informací Vám stanovíme přesnou cenovou kalkulaci.

Výšivka

Trvalá forma prezentace, kvalitou a životností vysoce převyšuje tiskové technologie. Jenom nepatrně vyšší cenu naprosto vyrovnají výhody jako jsou stálost, odolnost při praní, před vysokými teplotami, ale hlavně možnost výšivku zhotovit v barevném provedení (až 16 barev na 1 výšivku!). Tuto technologii absolutně doporučujeme!

Sítotisk

Technologie potisku, při níž se barva loga protlačuje přes speciální síto upnuté v rámu. Barva se vpíjí přímo do struktury materiálu a stává se tak jeho součástí. Poté je tepelně fixována. Tato technologie se nedá aplikovat na fleece, pletené či zimní zboží, kšiltovky, zdvojené materiály. Výhodou je velký výběr barev, vysoká odolnost vůči mechanickému zatížení. Sítotiskem lze docílit i drobnějších kontur.

Řezaný nylon (flex) a řezaný flock

Technologie, jejíž princip spočívá v přenosu daného grafického prvku na elastickou vinylovou (hladká) či flockovou (imitace semiše) fólii, kdy po vyřezání a separaci nežádoucího materiálu je tento grafický prvek přenesen za pomocí termolisu na vybraný textil. Tuto technologii nelze aplikovat na pogumované a fleece oděvy. Nevýhodou je omezený výběr barev, nelze tvořit extrémně malá loga nebo tenké kontury.

Dárek, který potěší každého kutila

Dárkové poukazy

Nevíte jakým dárkem obdarovat své blízké? Dárkovým poukazem na nákup pracovních či outdoorových oděvů, kvalitní obuvi nebo jiných doplňků určitě potěšíte každého.